Telefon
WhatsApp
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Dokoğlu Hafriyat 1998 dan bu güne kadar hafriyat başta olmak üzere kırım, yıkım, moloz nakliyat, bina temel hafriyatı, eski bina yıkımı gibi birçok konuda sizlere hizmet ederek bugünlere gelmiş bulunmaktayız.

Dokoğlu Hafriyat ilk günden beri yenilikci makine parkımız, alanında uzman personelimiz ile hizmetlerimizi sizlere en iyiyi sunacak şekilde devam ettirmekteyiz.

Çevre sağlığı ve güvenliği konusunda örnek alınacak bir kalite politikasına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İşimizi zevkle ve severek yaptığımız mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek sürekli büyümekteyiz, teknolojik makinelerle hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

Dokoğlu Hafriyat işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt etmektedir. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.

Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma , karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi projelerin önemli bir kısmı hafriyattır. Zamanımızda büyük hafriyatlar genellikle modern makine ve taşıtlarla yapılmaktadır. Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli iş makineleri kullanılmaktadır.

Şirketimiz faaliyet gösterilecek alanda , iş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

Bize Danışmadan Karar Vermeyiniz.